• Jakość

  Duży nacisk kładziemy na jakość produktu. Kije są szlifowane, dzięki czemu są gładkie bez zadziorów.

 • Terminowość

  Bardzo ważne jest dla nas by produkty dostarczać na czas do klienta.

 • Różnorodność

  Posiadamy w ofercie również, miotły, smołowce, szorówki i łopaty drewniane do śniegu.

 • 1
 • 2
 • 3

Witamy na naszej stronie

        Firma " DREW-KIJ" produkuje swoje trzonki od 10 lat. Przez 10 lat naszej działalności zdobyliśmy ogromne doświadczenie w produkcji kija drewnianego. Kije, które produkujemy są zawsze najwyższej jakości. Swoje wyroby produkujemy na nowoczesnych kijarkach dwugłowicowych, dzięki czemu otrzymujemy wysoką jakość produktu w niskiej cenie. W końcowej fazie produkcji wszystkie kije są dodatkowo szlifowane. Trzonki najwyższej jakości w najniższej cenie !!

 

        Początkowo nasze moce przerobowe były na poziomie 22 000 sztuk / miesięcznie. Aktualnie nasze moce przerobowe wzrosły do 100 000 sztuk / miesięcznie. Aktualnie posiadamy 4 kijarki, co gwarantuje nam dużą moc przerobową .

 

        O d 2003 roku do 2009 nasza sprzedaż ograniczała się tylko do rynku krajowego. Rok 2010 był dla naszej firmy przełomowy, zaczeliśmy sprzedawać z powodzeniem nasze produkty na rynku Litewskim.  Na przełomie lat 2011/2012 pozyskaliśmy nowych klientów z Słowacji i Czech. Dzięki bardzo wysokiej jakości produktów, wciąż utrzymujemy się na rynkach zagranicznych. 

 

        Oferujemy dostawy klientą z całej Polski. Jak również klientą z Litwy, Czech, Slowacji.